אודות

אושר הוא המקום בו אדם נמצא מתוך בחירה ורצון ועוסק במה שהוא אוהב

שמי אונית לביא, אני עו"ד ומגשרת בהכשרתי, יועצת ומאמנת זוגית ומינית, מנחת הסדנא "איך תצליח/י להוביל את הזוגיות שלך למקום חדש, גם כשזה מרגיש אבוד".

אני מתמחה בליווי זוגות שמצויים במשבר, מתח בלתי פוסק, ריבים חוזרים או רגע לפני פרידה.

אני מאמינה שרגע לפני שמפרקים את החבילה – חשוב למצות את כל האפשרויות לשיקום, שיפור ובנייה מחדש של הקשר, ושדווקא במקום בו נדמה שאין עוד סיכוי – שם אפשר ליצור את השינוי המשמעותי ביותר.

ממליצים

לכל אחד יש משהו יותר מלמישהו אחר. איזה כיף. איזו זכות. תעביר את זה הלאה

 
 
קרא עוד
אונית! שמחתי על ההזדמנות שניתנה לי להודות לך על כברת דרך שעשית איתי ולמעני , אימון מצריך מהמאומן פתיחות , רגישות ויכולת לגעת בעצבים חשופים , אין ספק שזה תהליך קשה ומורכב ריגשית לכול אחד. היכולת שלך להוביל את תהליך האימון צעד אחר צעד בביטחון וברגישות אין קץ תוך שמירה על החתירה להגעה ליעד, מעיד יותר מכול עליך ועל היכולות שלך. כול מי שיאמין וישים מבטחו בך יצליח!!! בהוקרה
 
 
קרא עוד
קילפת אותי פיסה אחר פיסה הסרת את כל החסמים נתת לי כוח לחיים לראות אחרת כל תרחיש. טוב לי פתאום להביט בראי טוב לי עם עצמי, עם מי ועם מה שאני. לימדת אותי לאהוב את עצמי לימדת אותי אורח רוח לימדת אותי לספר לעצמי על עצמי לימדת אותי ליהנות מהרגע לימדת אותי לראות את הטוב לימדת אותי עוד המון...אני מאושר!
 
 
קרא עוד
האימון איתך שינה את חיי מקצה לקצה. יש בך אפס ביקורתיות ו-100% קבלת האחר. איתך לא רק השגתי את המטרה, פשוט נהניתי מהדרך!
 
 
קרא עוד
אני מאמינה שבשלב ממש מוקדם בחייך, עוד לפני שנשמת – אימנת. האימון הוא חלק בלתי נפרד ממך, אינטואיטיבי, אינטליגנטי, בין אם את מיישמת אותו כשגרת חיים לבין אם התמקצעת בו. את נוגעת ומעצבת את חייהם של כל מי שסובב אותך לעתים גם ללא ידיעתם. יש לך יכולת בלתי נתפסת להכלת אנשים והעברת מסרים בצורה בונה ומצמיחה. יש שיתלוננו על החיים ועל שהם חווים, אבל לא את! את יודעת להפיק את המיטב, ללמוד ממנו ולהפיץ מחוכמתך לסובבים אותך
 
 
קרא עוד
ממליצה על אונית כמאמנת אישית שבהחלט מובילה להעצמה וצמיחה ומעניקה את החיפוש העצמי בתוך תוכנו ומציאת המקום שעושה לנו טוב, מובילה אותנו במדויק למקום בו אנו חשים מלאים ומאושרים. במהלך הטיפול יש את ההבנה והתובנות שכל שאנו עושים זה למען אושרנו.אך ורק למעננו. אונית מעניקה את היכולת לשים פרופורציה נכונה בכל תקרית או מאורע בחיינו, לאורך כל המפגשים יש את ההכרה בעוצמת האהבה וההכלה שלנו לעצמנו ותוך כך ההכרה וההכלה וההערכה של האחרים אותנו. אונית מעניקה את הכלים למצוינות בדרך החיים עם כל הכללים הנכונים .
הקודם
הבא

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים ואשמח לשוב אליכם, או לתאם עמכם פגישת היכרות
ללא עלות וללא התחייבות, מכל הלב!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email