הדרכה חדשה לזוגות ללא עלות

איך להתמודד עם חוסר תקשורת, מתחים ומריבות, וליצור מחדש את החיבור והאהבה בזוגיות? (גם ובעיקר כשנדמה שזה בלתי אפשרי)

אונית שקיפות

אפשר לעשות את זה אחרת! כבר תקופה ארוכה אתם מרגישים שאתם לא מצליחים לתקשר ביניכם, שהוא/היא פשוט לא מבינים אתכם, ושלא משנה מה - אתם תמיד חוזרים לשתיקות הרועמות או לצעקות ולמריבות. אני כאן כדי לומר לכם - אתם לא לבד. אם אתם מרגישים שעשיתם כבר הכול, ושום דבר לא משתנה - אתם לא אשמים. לא לימדו אתכם איך מקיימים זוגיות בריאה ומאפשרת. וכן - ואפשר גם אפשר ללמוד איך ליצור מחדש את תשתית הקשר, לתחזק ולשמר אותו, ולהחזיר את האהבה - לבית שלכם. לאורך השנים ליוויתי מאות זוגות - שהרגישו בדיוק כמו שאתם מרגישים עכשיו - ולמדו איך לצאת מ"הלופ", ולמצוא את הדרך חזרה אחד ללב של השנייה. בהדרכה שלי תלמדו איך להחזיר את השפיות לזוגיות ואת האהבה - לבית שלכם.

מה תלמדו בהדרכה?

איך באמת להקשיב אחד לשנייה, בלי ביקורת והאשמה, ולהצליח להעביר מסרים - בלי לריב - גם כשיש חילוקי דעות

המילים שאסור לומר ואלו שחייבים להגיד, כדי לצאת מ'הלופ', להתקרב ולרתום את הצד השני לשתף פעולה

הכלים הפרקטיים שיוצרים את השינוי ומקנים ביטחון בקשר

בלעדי!!!! בהדרכה תשמעו עדויות מוקלטות (אמתיות ואותנטיות) של זוגות שהגיעו אליי במצבי משבר, עברו תהליך ליווי ולמידה, יישמו את הכלים והמיומנויות, והיום נמצאים במקום אחר וטוב. חובה להקשיב להם!

לקבלת ההדרכת מלאו את המייל שלכם כאן

זה מה שיש לזוגות שעבדו איתי להגיד

נעים מאוד, שמי אונית לביא, אני מאמנת אישית, ויועצת ומאמנת זוגית ומינית, מזה כחמש עשרה שנה. אני מתמחה בליווי זוגות בתהליכי שינוי לשיפור הקשר, וספציפית בליוויים של אלה שמצויים רגע לפני פירוק החבילה. אני מאמינה גדולה בפרקטיקה והטמעת שינויים באמצעות עשייה, ולכן פועלת בשיטה של שימוש רב בכלים ומיומנויות מעשיים, שכל אחד יכול ליישם. כיום, אני מנחה מטפלים ומדריכים מתחומי מקצוע משלימים או משיקים, ומקנה להם את הכלים והמיומנויות שאספתי, שיכללתי והטמעתי בתהליכי הליווי, ומשיגים תוצאות - כל פעם מחדש! הזוגות שמגיעים אליי לתהליכי ליווי, לומדים וחוזרים - תוך פרק זמן קצר - לשיח מכבד, מקדם וכזה שמאפשר להם לקיים זוגיות מיטיבה ומאפשרת, ואפילו "להתאהב מחדש". אני מזמינה אתכם להצטרף למאות הזוגות שנתנו צ'אנס נוסף לזוגיות - בדרך שהשיגה בנייה מחודשת, בטוחה ויציבה של הקשר שלהם - אותה דרך שתביא גם אתכם לשם.

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים ואשמח לשוב אליכם, או לתאם עמכם פגישת היכרות
ללא עלות וללא התחייבות, מכל הלב!