למה חשוב לי לעזור לאחרים ליצור זוגיות טובה ובריאה? אולי כי הכול מתחיל בסיפור האישי שלי…?

אהבתם? שתפו עם חברים ומשפחה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אימא ואבא שלי היו נשואים שלוש פעמים בחייהם, כל אחד. ולא, זה לא משהו שמי מהם התגאה בו. להיפך. הם עשו בחירות שגויות, חוו אכזבות וכישלונות רצופים, אבל בעיקר ויותר מכל – לא היה מי שילווה אותם, ייעץ להם, ינחה אותם ויספק להם כלים ומיומנויות ליצירת זוגיות אפשרית, יציבה וטובה. וכשאין מורה דרך, וכשלא לומדים מטעויות… איך אפשר לשנות משהו? ומאיפה מגייסים אמון או מוטיבציה? הרבה יותר קל להרים ידיים, ולפרק את החבילה…

הרשו לי לשתף אתכם ממקום מאוד אישי; למסכת הנישואין/גירושין/ילדים מפה ומשם, היו השלכות על ההתפתחות האישית, הדימוי העצמי ועיצוב החיים והאישיות של כל אחד ואחת מאחד עשר אחיי ואחיותיי, בחייו הבוגרים.

מבלי להיכנס לפרטים ולפגוע חלילה בצנעת הפרט של הנוגעים בדבר, אציין שמתוך ניסיון החיים האישי שלי – בחרתי להתבונן, לשאול שאלות, לחקור, להבין, ללמוד, להשכיל, ויותר מכול – לבנות ולייצר לעצמי את התמונה המיטבית של זוגיות ומשפחה! לשם כיוונתי, הובלתי והשגתי.

בימינו קיימת מודעות חברתית גדולה יותר, כך שרובם ערים למה שקורה ולהשלכות.. זה יתרון משמעותי, כיוון שבמסגרת הדברים הידועים – ייעוץ וליווי זוגי מוכרים לציבור הרחב. עם זאת, ציבור הזוגות (נשואים או לא) שמוצא עצמו סובל או מתערער בזוגיות – הוא הרוב, רובכם (!) ורק מעטים בוחרים שלא לוותר, להיעזר בייעוץ זוגי, ולהשיב אושר ואהבה לחייהם.

חברים, אפשר לתקן את המקולקל, אפשר ללמוד לאהוב מחדש, אפשר להחזיר אמון, אפשר ללמוד לדבר אחד עם השנייה כמו שמעולם לא דיברתם, אפשר לייצר אווירה נפלאה בבית, לספק חוויית משפחה מחזקת, להוות מודל והשראה לילדים, כזו שתעצב בטוב את התפתחותם האישית.

זוגיות טובה = משפחה בריאה = אנשים מאושרים ושלמים.

אוניתא – מחזירים אהבה ושפיות לזוגיותonita.co.il054-8186681

גם בתקופה זו אני מקיימת פגישות אישיות וזוגיות דרך זום. אם אתם מרגישים שהקושי גדול ואתם רוצים להתייעץ איתי, מוזמנים לכתוב לי בפרטי או בווטסאפ, ואשמח לשוב אליכם ולבדוק האם הפגישות איתי יוכלו לספק לכם את המענה שאתם צריכים.

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים ואשמח לשוב אליכם, או לתאם עמכם פגישת היכרות
ללא עלות וללא התחייבות, מכל הלב!

יש לך מה להגיד? אשמח לשמוע!

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים ואשמח לשוב אליכם, או לתאם עמכם פגישת היכרות
ללא עלות וללא התחייבות, מכל הלב!