הפכתי להיות ברור מאליו (סיפורים מחדר האימון הזוגי)

אהבתם? שתפו עם חברים ומשפחה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

היא בתפקיד בכיר בחברה גדולה ומוכרת. הוא עצמאי בתחום המחשוב. היא הגיעה לפסגת הקריירה שלה תוך השקעה, בניית קשרי אמון עם בעלי המניות והערכת הסביבה כלפיה. הוא מקצועי מאוד בתחומו. במסגרת עבודתה היא נוסעת לחו"ל לעתים תכופות, מופיעה בכנסים בינלאומיים. הוא חוזר הביתה כל יום עד השעה ארבע וחצי אחר הצהרים לכל המאוחר, כדי לאסוף את בנם הצעיר מבין שלושה אחים, מהגן.

הוא: "הפכתי להיות ברור מאליו… היא יודעת שאני בבית, יש מי שדואג לבנים… אוכל, כביסות, קניות, חוגים… היא ממשיכה בשלה… מטיילת… ואיפה אני? היא אפילו לא מתקשרת לבדוק לשלומם, לשלומי, היא כל הזמן עסוקה בדברים 'יותר חשובים'……"

היא: "מה הסיפור שלו? אפשר לחשוב שאני בבתי קפה ומלונות כל היום! הוא לא מבין את מהות העבודה שלי, את מה שזה דורש ממני… האחריות שלי עצומה! כשאני מסבירה לו שאין מה לעשות, אני רצה מפגישה לפגישה ולא יכולה להתקשר כל פעם בין לבין, הוא חושב שאני מזלזלת, ולא מפסיק לעשות לי סרטים כל פעם מחדש!"

הוא: "אז בשביל מה התחתנת? בשביל מה הבאת ילדים? מתי בפעם האחרונה שאלת אותם על היום שעבר עליהם? מתי ישבת איתם לארוחת ערב שגרתית באמצע השבוע? מתי התעניינת בי?! גם כשאת בבית את עסוקה בטלפונים של העבודה! ומה נראה לך – לי אין אחריות? העסק שלי פועל על אוטומט? למה את מתנשאת עליי? "

היא: "הוא חייב להבין – סומכים עליי. אם לא אתן 100% – לא אהיה שם. לא ישמרו עליי בגלל העיניים היפות שלי. מצפים ממני מה שמצפים מהגברים בתפקידי הניהול. אין לי את הפריבילגיה להתנהג אחרת. ובוא לא נשכח את המשכורת היפה שאני מביאה הביתה… מאמי, אתה האבא הכי טוב שיכולתי לתת לילדים שלי! תהיה בטוח שאני מבינה מה זה דורש ממך, והכי מעריכה את זה בעולם. אבל מצפה שגם אתה תבין את הצד שלי. "

גילי ובועז (שמות בדויים) הגיעו אליי כשהם בעיצומו של משבר בנישואיהם, וכפי שבועז הגדיר "דקה לפני שאני מפרק את החבילה הזאת!" מאז תחילת התהליך לפני כחודשים, עברו השניים כברת דרך משמעותית; הם למדו להקשיב למסר שמאחורי הצעקות, לשתף ממקום מכבד, גילי מגיעה הביתה אחת לשבוע בשעה 18:00 ומקדישה את זמנה לבועז ולבנים. הם מעידים על שינוי באווירה בבית ובשיח ביניהם, וכעת מתמקדים בצמצום פערים אחרים וחיזוק הקשר הרגשי.

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ואשמח לשוב אליכם. ניתן גם לתאם עמי פגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות, מכל הלב!

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים ואשמח לשוב אליכם, או לתאם עמכם פגישת היכרות
ללא עלות וללא התחייבות, מכל הלב!

יש לך מה להגיד? אשמח לשמוע!

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים ואשמח לשוב אליכם, או לתאם עמכם פגישת היכרות
ללא עלות וללא התחייבות, מכל הלב!